RN73R1ETTP2132B25
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R1ETTP2132B25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R1ETTP2132B25CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R1ETTP2132B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R1ETTP2132B25
Opis
RES 21.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
21.3 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73R1ETTP2132B25 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)