RN73R1ETTP1520C50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
152 Ohms ±0,25% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73R1ETTP1520C50
Numer produktu DigiKey
2019-RN73R1ETTP1520C50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73R1ETTP1520C50CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73R1ETTP1520C50DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73R1ETTP1520C50
Opis
RES 152 OHM 0.25% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73R1ETTP1520C50 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)