RN73H2ETTD5603C50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
560 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73H2ETTD5603C50
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H2ETTD5603C50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H2ETTD5603C50CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H2ETTD5603C50DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H2ETTD5603C50
Opis
RES 560K OHM 0.25% 1/4W 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73H2ETTD5603C50 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)