RN73H2ETTD14R0D25
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H2ETTD14R0D25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H2ETTD14R0D25CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H2ETTD14R0D25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H2ETTD14R0D25
Opis
RES 14 OHM 0.5% 1/4W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN73H2ETTD14R0D25 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)