RN73H2ATTD9312A05
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H2ATTD9312A05TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H2ATTD9312A05CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H2ATTD9312A05DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H2ATTD9312A05
Opis
RES 93.1K OHM 0.05% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
93.1 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN73H2ATTD9312A05 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)