RN73H2ATTD5623B10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H2ATTD5623B10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H2ATTD5623B10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H2ATTD5623B10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H2ATTD5623B10
Opis
RES 562K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
562 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN73H2ATTD5623B10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)