RN73H2ATTD1131D25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.13 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73H2ATTD1131D25
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H2ATTD1131D25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H2ATTD1131D25CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H2ATTD1131D25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H2ATTD1131D25
Opis
RES 1.13K OHM 0.5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73H2ATTD1131D25 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)