RN73H1JTTD8760D10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H1JTTD8760D10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H1JTTD8760D10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H1JTTD8760D10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H1JTTD8760D10
Opis
RES 876 OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
876 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN73H1JTTD8760D10 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)