RN73H1ETTP2431D10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.43 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73H1ETTP2431D10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H1ETTP2431D10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H1ETTP2431D10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H1ETTP2431D10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H1ETTP2431D10
Opis
RES 2.43K OHM 0.5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73H1ETTP2431D10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)