RN73H1ETTP2031B10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H1ETTP2031B10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H1ETTP2031B10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H1ETTP2031B10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H1ETTP2031B10
Opis
RES 2.03K OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.03 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN73H1ETTP2031B10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)