RN73H1ETTP1600C10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
160 Ohms ±0,25% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73H1ETTP1600C10
Numer produktu DigiKey
2019-RN73H1ETTP1600C10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RN73H1ETTP1600C10CT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RN73H1ETTP1600C10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73H1ETTP1600C10
Opis
RES 160 OHM 0.25% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN73H1ETTP1600C10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)