RN731JTTD2610F25 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 200
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Vishay
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
261 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN731JTTD2610F25
Numer produktu DigiKey
2019-RN731JTTD2610F25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN731JTTD2610F25
Opis
RES 261 OHM 1% 1/16W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN731JTTD2610F25 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)