RN731JTTD2402F50 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay
Vishay
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
24 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN731JTTD2402F50
Numer produktu DigiKey
2019-RN731JTTD2402F50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN731JTTD2402F50
Opis
RES 24K OHM 1% 1/16W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN731JTTD2402F50 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)