RN731ETTP6731C25 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
6.73 kOhms ±0,25% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN731ETTP6731C25
Numer produktu DigiKey
2019-RN731ETTP6731C25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN731ETTP6731C25
Opis
RES 6.73K OHM 0.25% 1/16W 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN731ETTP6731C25 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)