RN731ETTP5422B50 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 10 018
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale
54.2 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN731ETTP5422B50
Numer produktu DigiKey
2019-RN731ETTP5422B50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN731ETTP5422B50
Opis
RES 54.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN731ETTP5422B50 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)