RK73H3ATTE2431D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H3ATTE2431DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H3ATTE2431DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H3ATTE2431DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H3ATTE2431D
Opis
RES 2.43K OHM 0.5% 1W 2512
Szczegółowy opis
2.43 kOhms ±0,5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H3ATTE2431D Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)