RK73H3ATTE1R47F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.47 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H3ATTE1R47F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H3ATTE1R47FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H3ATTE1R47FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H3ATTE1R47FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H3ATTE1R47F
Opis
RES 1.47 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73H3ATTE1R47F Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)