RK73H2HTTE5103D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2HTTE5103DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2HTTE5103DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2HTTE5103DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2HTTE5103D
Opis
RES 510K OHM 0.5% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
510 kOhms ±0,5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H2HTTE5103D Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)