RK73H2HTTE32R4F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
32.4 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H2HTTE32R4F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2HTTE32R4FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2HTTE32R4FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2HTTE32R4FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2HTTE32R4F
Opis
RES 32.4 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73H2HTTE32R4F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)