RK73H2HTTE1R54F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.54 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H2HTTE1R54F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2HTTE1R54FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2HTTE1R54FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2HTTE1R54FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2HTTE1R54F
Opis
RES 1.54 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73H2HTTE1R54F Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)