RK73H2BRTTD4422D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2BRTTD4422DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2BRTTD4422D
Opis
RES 44.2K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
44.2 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H2BRTTD4422D Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)