RK73H2ATTD28R7D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
28.7 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H2ATTD28R7D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2ATTD28R7DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2ATTD28R7DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2ATTD28R7DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2ATTD28R7D
Opis
RES 28.7 OHM 0.5% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73H2ATTD28R7D Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)