RK73H2ATTD1R07F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.07 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H2ATTD1R07F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2ATTD1R07FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2ATTD1R07FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2ATTD1R07FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2ATTD1R07F
Opis
RES 1.07 OHM 1% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73H2ATTD1R07F Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)