RK73H1JTTDD1913F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JTTDD1913FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JTTDD1913FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JTTDD1913FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JTTDD1913F
Opis
RES 191K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
191 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)