RK73H1JTTD82R0D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JTTD82R0DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JTTD82R0DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JTTD82R0DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JTTD82R0D
Opis
RES 82 OHM 0.5% 1/8W 0603
Szczegółowy opis
82 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H1JTTD82R0D Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)