RK73H1JTTD4023D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
402 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73H1JTTD4023D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JTTD4023DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JTTD4023DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JTTD4023DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JTTD4023D
Opis
RES 402K OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73H1JTTD4023D Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)