RK73H1JTTD2742F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JTTD2742FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JTTD2742FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JTTD2742FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JTTD2742F
Opis
RES 27.4K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
27.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H1JTTD2742F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)