RK73H1JRTTD3570D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JRTTD3570DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JRTTD3570DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JRTTD3570DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JRTTD3570D
Opis
RES 357 OHM 0.5% 1/8W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
357 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73H1JRTTD3570D Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)