RK73H1JRTTD1873D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1JRTTD1873DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1JRTTD1873DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1JRTTD1873DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1JRTTD1873D
Opis
RES 187K OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
187 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H1JRTTD1873D Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)