RK73H1HTTC6983F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1HTTC6983FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1HTTC6983FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1HTTC6983FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1HTTC6983F
Opis
RES 698K OHM 1% 1/20W 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
698 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H1HTTC6983F Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)