RK73H1ETTP6200F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H1ETTP6200FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H1ETTP6200FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H1ETTP6200FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H1ETTP6200F
Opis
RES 620 OHM 1% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
620 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H1ETTP6200F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)