RK73G2BRTTD4303C
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G2BRTTD4303CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RK73G2BRTTD4303C
Opis
RES 430K OHM 0.25% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
430 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)