RK73G2BRTTD1873C | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 2019-RK73G2BRTTD1873CTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | RK73G2BRTTD1873C |
Opis | RES 187K OHM 0.25% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 187 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |