RK73G2ATTD33R0F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G2ATTD33R0FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73G2ATTD33R0FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73G2ATTD33R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73G2ATTD33R0F
Opis
THICKFILM RESISTOR 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73G2ATTD33R0F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)