RK73G2ARTTD6342C
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G2ARTTD6342CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RK73G2ARTTD6342C
Opis
RES 63.4K OHM 0.25% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
63.4 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)