RK73G1JTTD95R3D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
95.3 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73G1JTTD95R3D
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G1JTTD95R3DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73G1JTTD95R3DCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73G1JTTD95R3DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73G1JTTD95R3D
Opis
RES 95.3 OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73G1JTTD95R3D Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)