RK73G1JTTD1500F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 2 205
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 70 453
Arkusz danych
150 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73G1JTTD1500F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G1JTTD1500FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73G1JTTD1500FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73G1JTTD1500FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73G1JTTD1500F
Opis
RES 150 OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73G1JTTD1500F Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)