RK73G1JTTD1050C
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G1JTTD1050CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73G1JTTD1050CCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73G1JTTD1050CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73G1JTTD1050C
Opis
RES 105 OHM 0.25% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
105 Ohms ±0,25% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73G1JTTD1050C Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)