RK73G1JRTTD7873C
Numer produktu DigiKey
2019-RK73G1JRTTD7873CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RK73G1JRTTD7873C
Opis
RES 787K OHM 0.25% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
787 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)