RK73B2ETTD1R8J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B2ETTD1R8JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B2ETTD1R8JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B2ETTD1R8JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B2ETTD1R8J
Opis
RES 1.8 OHM 5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
1.8 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73B2ETTD1R8J Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,102" (3,20mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)