RK73B2ERTTD362G
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B2ERTTD362GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B2ERTTD362GCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B2ERTTD362GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B2ERTTD362G
Opis
RES 3.6K OHM 2% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RK73B2ERTTD362G Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,102" (3,20mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)