RK73B2BTTD160G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
16 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73B2BTTD160G
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B2BTTD160GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B2BTTD160GCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B2BTTD160GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B2BTTD160G
Opis
RES 16 OHM 2% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73B2BTTD160G Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)