RK73B2BRTTD332J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B2BRTTD332JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B2BRTTD332JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B2BRTTD332JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B2BRTTD332J
Opis
RES 3.3K OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73B2BRTTD332J Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)