RK73B2ATTD474G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
470 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73B2ATTD474G
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B2ATTD474GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B2ATTD474GCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B2ATTD474GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B2ATTD474G
Opis
RES 470K OHM 2% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73B2ATTD474G Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)