RK73B1JTTD1R6G
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B1JTTD1R6GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B1JTTD1R6GCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B1JTTD1R6GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B1JTTD1R6G
Opis
RES 1.6 OHM 2% 1/8W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73B1JTTD1R6G Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)