RK73B1JTTD115J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 1 063
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
Udoskonalony
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
1.1 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RK73B1JTTD115J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B1JTTD115JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B1JTTD115JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B1JTTD115JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B1JTTD115J
Opis
RES 1.1M OHM 5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RK73B1JTTD115J Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)