RK73B1JRTTD910J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B1JRTTD910JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B1JRTTD910JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B1JRTTD910JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B1JRTTD910J
Opis
RES 91 OHM 5% 1/8W 0603
Szczegółowy opis
91 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73B1JRTTD910J Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)