RK73B1FRTTBL115J
Numer produktu DigiKey
2019-RK73B1FRTTBL115JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73B1FRTTBL115JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73B1FRTTBL115JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73B1FRTTBL115J
Opis
RES 1.1M OHM 5% 1/32W 1005
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.1 MOhms ±5% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 01005 (0402 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73B1FRTTBL115J Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,006" (0,15mm)