HV73V2BTTD914G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
910 kOhms ±2% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie, odporne na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV73V2BTTD914G
Numer produktu DigiKey
2019-HV73V2BTTD914GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV73V2BTTD914G
Opis
RES 910K OHM 2% 1/3W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HV73V2BTTD914G Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)