HV73V1JTTD5103F
Numer produktu DigiKey
2019-HV73V1JTTD5103FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV73V1JTTD5103F
Opis
RES 510K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
510 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie, odporne na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
HV73V1JTTD5103F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)